AUTEURS

A:                                                                                                                                                Admiraal Michel – De eerste kus                                                                                    Admiraal Michel – De ontmoeting                                                                                        Admiraal Michel – JIJ

B:                                                                                                                                            Bleukx Geertje – De Vervreemdeling                                                                                    Boddé Mike – Tril                                                                                                                    Bohte – de Wilde Esther – Troost is…voor iedereen anders                                              Boozaaijer Maria – Het vreemde meisje                                                                             Boonzaaijer Maria – Joodse buren                                                                                        Brouwers Katelijne – De maagden moeten bloeden                                                          Brucker van de Joris – Half gaar

C:                                                                                                                                                Caron Sterre – Indra

D:                                                                                                                                        Declercq Ria – Ik wil weer huppelen                                                                                    Docters van Leeuwen Fidessa – 14 dagen, 13 nachten                                                        Doornaert Mark – Ik, Fredric Brandnetel                                                                        Doornaert Mark – De erfgenaam                                                                                          Driel van Terry – Op weg…met Jozef en Maria

E:                                                                                                                                                Elferink Nancy Afgekocht                                                                                                  Es van Brenda – Zo doe je dat, je levensverhaal schrijven

F:                                                                                                                                                Feyter de Jack – Tijd

G:                                                                                                                                                 Geysendorpher  Suzane – Ik ga even zaad halen                                                                Gracht van der Anya – Achter tralies beland – Overleven met een narcist            Gunter Joke – Zwarekousenkerk

H:                                                                                                                                                Heugen Juliette – De jonge koningin                                                                                    Heyden vander Gil – Mijn vader is een vis                                                                          Hoebergen Arlen – Ik heb vliegangst – Diagnose paniekstoornis                                   Hoek van den Melis – Schemeren op de schommel                                                            Hoogendoorn Conny – Tegenwicht                                                                              Hoolt Monique – Tamar                                                                                                          Hoornstra Hester – Dromen, Durf te leven                                                                          Hristodulu Norine – Storm op komst                                                                                    Hulst van der Janine – Gevangen wind     

I:

J:                                                                                                                                                  Jansen J.W – Misschien volgende keer                                                                                  Janssen Desiree – Vrij onder de sluier                                                                                  Jong de Steven – Bezorgde burgers

K:                                                                                                                                                Kaper Peter – Gevangen licht                                                                                                Kleine Marcella – Binnenwereld

L:                                                                                                                                                Laerhoven van Bob – Dossier Feuerhand                                                                              Leest van der Rolf – Ik, Frederic Brandnetel                                                                        Leest van der Rolf – De erfgenaam                                                                                      Lefebure Li – De reis van Raaf en Papegaai

M:                                                                                                                                                Markus Marjolijn  Ik leef in een wereld die ik niet ken                                                    Mieghem van Saskia – Door rood verbonden                                                                      Mieghem van Saskia – Voor altijd twee                                                                                Mondt De Rani – Your one and only                                                                                      Mulder Bertina – De rode magneet                                                                                      Mulder Bertina – Wisselwerking                                                                                   Murris Tomas  (pseudoniem) – Broederplicht

N:                                                                                                                                                Niemarkt – Klijnstra Juliëtte – Scoren vanuit een uitkering                                              Noordeloos Mariska – Verliezen van mezelf

O:                                                                                                                                                Op de Beeck Griet – Het beste wat we hebben                                                                Overveld van Agnes – Windkracht 6

P:                                                                                                                                      Pisano Leonardo – Noblesse Oblige                                                                                      Polanen Chris – Waterjager

Q:

R:                                                                                                                                      Ranitz de Agnita – De vrouw op het perron                                                                        Rooy René – Het korte leven van Heleen                                                                    Runderkamp Ber – Als ik terugkijk

S                                                                                                                                                  Sangers GerritDe maagd uit het noorden                                                                      Schie van Kim – Hallo lieverd                                                                                                Shanti Michelle –  Schrijfkalender 2018                                                                               Spanje van Rob – Ik hengel maar wat                                                                          Sparre Pieter – Wat overblijft                                                                                    Springer Wouter Jij bent van mij                                                                                        Steijns Roland – Engel uit de voorstad                                                                          Stevens Christel – Het Chocolademeisje

T:                                                                                                                                              Teijzirb Frenkie – 6 x Schuld                                                                                                  Teijzirb Frenkie – 6 x Vals                                                                                                      Teutem van Wim –Ruilleven

U:

V:                                                                                                                                              Vanleke Monica – Take away Kim                                                                                          Vanleke Monica De tovenaar van Compostela                                                                Vanzegbroeck Claudia – Zwoele ritmes                                                                                Voogd Sacha – Niet met opzet

W:                                                                                                                                                Weegen van der Ingrid – Door vele vensters.                                                                    Wijnberg – Kratochvilova  TatianaTerug kom ik niet                                                      Wijns Karen Hard tegen Hart                                                                        

X:

Y:

Z:                                                                                                                                                Zwanenbos Aagje – BinnensteBuiten