Alle winnaars van de win-acties 1 jaar Mieke Wijnants Recenseert

Alle winnaars van de win-acties 1 jaar ‘Mieke Wijnants Recenseert’

Boek Rob van Spanje ‘Van werkeloos tot depressief’

  1. Nienke Braam
  2. Ans Stier
  3. Jackie Colpaert
  4. Dino Neutel
  5. Anita te Gussinko
  6. Miranda van Klaveren
  7. Mooie Rooie
  8. Jerrel vd Veer
  9. Annemiek Cornet
  10. Hasso Hofstede

 

1e Win-actie

‘De rode magneet’ van Bertina Mulder.

Winnaar: Anton van Alphen

 

2e Win-actie

1e boek: Falco en de gestolen Stympha’s  geschreven door Nienke Pool.

2e boek: 2C een bloedstollende thriller geschreven door Mirjam Mous.

3e boek: Broederband boek 1 De outsiders geschreven door John Flanagan

Winnaar: Monica Verschoor

 

3e Win-actie

1e boek Ons mooie voedselboek                                                                                            2e boek Wisselwerking geschreven door Bertina Mulder

Winnaar: Fam Andel

 

4e Win-actie

1e boek IJzingwekkende noir-thriller voor de lezers van Stieg Larsson en Jo Nesbø                                                                                                                                        2e boek Literaire roman geschreven door : Jan Herman Brinks                                  3e boek Young Adult geschreven door Herman van Campenhout

Winnaar: Marianne Cramer

 

5e Winactie

De literaire roman ‘De verkeerde vriend’ geschreven en beschikbaar gesteld door Gert-Jan van den Bemd.

Winnaar: Ans Arts

 

6e Win-actie

1e boek Kabouter Bril leest voor…                                                                                        2e boek Mijn groot Speel- en oefenboek (6 tot 8 jaar)                                                      3e Marathon en Liefje; een voorlees- en doe-boek over scheiden                                4e boek Breekpunt voor kinderen vanaf 10 jaar

Winnaar: Sylvia de Haan

Gefeliciteerd winnaars en veel leesplezier!

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Goed geschreven hè? Zit helaas copyright op :p